Mobil

Mobil je produktová řada mapových aplikací určených pro mobilní zařízení typu smartphone a tablet. Mobilní aplikace Vám zajistí přehled o Vašich datech a infrastruktuře přímo v terénu tj. vždy a všude!

 
Aplikace Mobil jsou vyvíjeny s ohledem na jejich používání v mobilních zařízeních přímo v terénu a využívají plně jejich vybavení. Tyto aplikace umožňují uživateli mít informace stále u sebe a pod kontrolou, kdykoliv a kdekoliv!

Mobilní mapový portál v sobě spojuje funkce klasické mapové aplikace s bohatými možnostmi, které nabízejí chytré mobilní telefony. V praxi tak například můžete zobrazit katastrální mapu obce a zjišťovat informace přímo o pozemcích, na nichž právě stojíte, vyhledat jízdní řád nejbližší autobusové zastávky, nebo zjistit informace o památkách či objektech, na které se momentálně díváte.

NahlašTo je aplikace umožňující občanům nahlásit poruchy a problémová místa u Vás v obci přímo z mobilního telefonu. Občané Vás tak mohou informovat např. o vyvrácení či špatném natočení dopravní značky, znehodnocení lavičky, posprejované fasádě budovy, černé skládce apod.

Sběr dat, mobilní zařízení dále umožňují sběr dat podle souřadného systému na základě vašich GPS souřadnic. Ty pak můžete využít při tvorbě pasportů do klasického Mapového portálu.

Aplikace řady Mobil jsou kompatibilní s většinou chytrých mobilních telefonů na trhu s operačními systémy Android, Apple OS a Windows Phone.